فلسفه و منطق وحید تمنا

فلسفه و منطق وحید تمنا

آقای وحید تمنا زمانی که پا به عرصه تالیف و اموزش در رشته علوم انسانی گذاشتند، تقریبا در تمام دروس کنکور انسانی دارای تالیف بودند. درس فلسفه و منطق نیز یکی از دروس بود که استاد تمنا در آن پیشقدم شدند و حرف های جدیدی برای گفتن در آن داشتند و دارند و کتاب های پرطرفداری برای انسانیها در این زمینه دارند..

شروع سخت اما …

ایشان در جاهای مختلف نقل کرده اند که نخستین بار که خواستند برای درس فلسفه و منطق کتاب کمک آموزشی بنویسند، با سرزنش و گاها تمسخر آشنایان و اساتید این درس روبرو شدند.

در آن زمان من، نخستین بار کتابی در حوزه دبیرستان برای آموزش فلسفه و آموزش منطق به طور جداگانه نوشتم و کار سختی هم بود. چرا که هیچ نمونه دیگری در علوم انسانی برای این کار در بازار موجود نبود و تنها ابزار کار من کتاب درسی بود که می‌بایستی با استفاده از آن، #مفاهیم_کلیدی کتاب درسی را بیرون می‌کشیدم و به آموزش آن در قالب کتاب کمک آموزشی می‌پرداختم. این کتاب‌ها در انتشارات کانون فرهنگی آموزش چاپ شدند.

"<yoastmark

خوشنامی و رضایت

بعد از آنکه سال 1376 انتشارات مشاوران آموزش را تاسیس کردند، توانستند آنطور که دلشان می خواست بنویسند و نشر دهند تا جایی که با کتاب های متنوع اما بسیار قوی خود، تا به امروز حرف اول فلسفه و منطق کنکور انسانی شدند.

رضایت مخاطبان تنها یک شعار نبود. بلکه وقتی تشابه سوالات کنکور با مطالب درسنامه و سوالات کتاب هرسال منتشر می شد، دلیل محکمی برای این ادعا می شد.

"<yoastmark

"<yoastmark

عرصه برای همکاران

از سال 1398 که اولین کنکور انسانی نظام جدید برگزار شد، شاهد بودیم که ایشان آخرین تالیف کنکوری خود را به بازار عرضه کردند و میدان را به همکار خود آقای دکتر احمد خداداد حسینی واگذار کردند.

فلسفه و منطق جامع کنکور 1400
فلسفه و منطق جامع کنکور 1400

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن