انتشارات مهروماه تابان که با نام مهر و ماه شناحته شده است، به تازگی در عرصه چاپ و نشر کتاب های رشته علوم انسانی قدم گذاشته است و بعد از کتاب جامعه شناسی جامع کنکور انسانی ، کتاب  فلسفه و منطق جامع کنکور انسانی را برای انسانیها منتشر کرده است.

فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه
فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه

جهت دانلود رایگان کتاب اینجا کلیک کنید: فلسفه و منطق جامع مهر و ماه

این کتاب تالیف آقای سید حسام الدین جلالی تهرانی (طهرانی) بوده که قبلا تالیف های دیگری نیز در این زمینه داشته و توانسته است رتبه های برتر کشوری قابل توجهی را در کلاس های خود پرورش داده و راهی دانشگاه های معتبر کند.

کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور انسانی مهروماه یک منبع تست زنی است، یعنی به عنوان منبع دوم می تواند استفاده شود و البته که یک کار تکمیلی شاید نباشد. بلکه یک کار توصیه ایی برای درصد بالا زدن در غول فلسفه و منطق کنکور انسانی می تواند باشد.

ویژگی های کتاب

کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور انسانی مهر و ماه که این ویژگی ها را دارد:

1) تست های فراوان و زیاد. تا می توانید تست بزنید و تا دلتان بخواهد تست دارید.

2) تست ها بصورت حط به خط و مفهومی  و ترکیبی است. یعنی هم مطالب حفظی را پوشش می دهد و مطالب مفهومی. 3) علاوه بر آن برای هر آزمون شما را آماده می کند. یعنی با آزمون های طراحی شده که در انتهای کتاب است به تعداد درس  های کتاب درسی شما می توانید قبل از هر مرحله آزمون آزمایشی، بودجه بندی آزمون را از خوددتان بصورت جامع بگیرید تا بتوانید درصد و تراز آزمون خودتان را بالاتر ببرید.

البته این کتاب از انجا که جدید است کنکور سال 99 را هم شامل می شود. اما کنکور 98 انسانی نظام جدید را ندارد چرا که تغییرات کتاب درسی کنکور انسانی طوری است که مطالب آن قابل استفاده نمی باشد.

به بالای صفحه بردن