خرید کتاب اقتصاد مشاوران نظام قدیم

اگر انتشارات مشاوران آموزش که به عنوان ناشر تخصصی رشته انسانی شناخته شده و مشهور است، کتاب های خوبی در کنکور چاپ کرده است. کتاب اقتصاد نظام قدیم یکی از آن کتاب هاست. روش خرید این کتاب و ویژگی های آن را بخوانید:

چرا کتاب سخت پیدا می شود؟

این کتاب متاسفانه چند سال هست که تجدید چاپ نمی شود. برای همین جزء کتاب های نایاب و کم یاب کنکور انسانی نظام قدیم رشته انسانی شده است.

خرید کتاب اقتصاد مشاوران

ظاهرا آخرین چاپ کتاب برای سال 95 بوده است.

  • راه های سفارش و خرید اقتصاد نظام قدیم مشاوران

اگر قصد خرید کتاب اقتصاد نظام قدیم را دارید، از طریق راه های ارتباطی زیر با سایت انسانی بوک تماس بگیرید تا در اسرع وقت کتاب را برای شما تهیه و ارسال کنیم.

  1. سفارش از طریق ارسال کامنت در همین مطلب
  2. سفارش از طریق ارسال پیامک به شماره همراه 09122464033
  3. سفارش از طریق تماس با ما در ساعت و روز کاری: 02166962745

با توجه به رضایت اکثر مخاطبان و درصد بالایی که با این کتاب زده اند، پیشنهاد می کنیم کتاب را در برنامه و منابع مطالعاتی خود قرار دهید.

این کتاب همانطور که در تصاویر داده شده مشاهده می کنید توانسته در کنکورهای نظام قدیم علوم انسانی به خوبی بدرخشد و تشابه 100% درسنامه و سوالات تستی با کنکور سراسری را داشته باشد.

موضوع تشابه سوالات و درسنامه این کتاب در نسخه ویرایش شده نظام جدید این کتاب هم وجود دارد. یعنی این اتفاق هم در نظام جدید کتاب اقتصاد مشاوران افتاده است.

بخش هایی از کتاب اقتصاد نظام قدیم
خرید کتاب اقتصاد نظام قدیم
کتاب اقتصاد نظام قدیم
آیا کتاب نظام جدید اقتصاد برای نظام قدیم مناسب است؟

کتاب درسی اقتصاد نظام قدیم با نظام جدید دارای مباحث مشترک زیادی است اما نکته اینجاست که در کتاب نظام جدید مطالب اضافه شده به نظام قدیم زیاد هستند و شما اگر از کتاب درسی یا تست نظام جدید استفاده کنید، مطالب اضاقی خواهید خواند.

در تصویر زیر فهرست مطالب کتاب درسی نظام جدید را خواهید دید

فهرست مطالب کتاب اقتصاد نظام جدید

هم چنین می توانید اگر امکان تهیه کتاب اقتصاد مشاوران انسانی نظام قدیم را ندارید، کتاب نظام جدید اقتصاد مشاوران و بخشی از pdf آن را از اینجا مشاهده و دانلود کنید. روی تصویر کلیک کنید:

اقتصاد جامع کنکور مشاوران آموزش

منبع :‌ انتشارات مشاوران آموزش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن