انتشارات مشاوران کنکور انسانی

انتشارات مشاوران آموزش ناشری است که در رشته علوم انسانی به طور تخصصی فعالیت دارد. این انتشارات کار خود را از سال 1378 با مجموعه کتاب های هدفدار آغاز کرد.

  • تاریخچه انتشارات مشاوران انسانی

با کم شدن تعداد داوطلبان کنکور انسانی، فعالیت این انتشارات نیز به ناچار کم شد. اما همچنان با چند کتاب در سال، حضور خود را اعلام کرد. فاصله بین سال های 87 تا 93 نیز با انتشارات کانون فرهنگی آموزش-قلمچی همکاری می کرد. در همین سال ها نیز آقای وحید تمنا به عنوان مدیر انتشارات مشاوران آموزش با حضور در تلویزیون توانست نقش مهمی در فراموش نشدن نام مشاوران آموزش ایفا کنند.

مشاوران انسانی

مشاهده قیمت کتاب های انتشارات مشاوارن آموزش

  • فعالیت تخصصی

مجموعه مشاوران آموزش بیشتر با نام کتاب های کنکوری شناخته شده بود. برای همین هم آن را انتشارات مشاوران کنکور انسانی هم می نامند. تا چندین سال کتاب های این نشر تخصصی محدود به کنکور بود. اما از سال 93 به بعد حرکت به سمت چاپ کتاب های پایه های قبل از کنکور هم شروع شد.

فعالیت نشر مشاوران در نظام جدید

با تغییر نظام آموزشی کشور، این انتشارات فرصت را برای خدمت رسانی به دانش آموزان علوم انسانی غنیمت شمرده و توانست با انتشار کتاب های متععد در پایه های دهم و یازدهم نیز مورد توجه دانش آموزان و دبیران انسانی قرار بگیرد.

این انتشارات در کتاب های جدید خود به سمت چاپ کتاب های پایه دهم و یازدهم هم رفت. تا اینکه در سال 98 با برگزاری اولین کنکور نظام جدید، کتاب های پایه کنکور و جامع کنکور خود ار به بازار عرضه کرد.

مشاهده قیمت کتاب های انتشارات مشاوارن آموزش

  • تشابه با کنکور

بنابر آنچه در سایت انتشارات مشاوران آموزش اعلام شد، کتاب های منتشر شده در سال 98 برای اولین کنکور نظام حدید توانست تشابه بسیار بالایی با متن درسنامه و سوالات تستی کتاب های کنکور این نشر تخصصی داشته باشد که موفقیت بزرگی به شمار می آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن