امتیازهای دانشگاه فرهنگیان

آیا دانشگاه فرهنگیان خوب است

دانشگاه فرهنگیان چه امتیازهای برای داوطلبان و دانشجومعلمان آن دارد؟ آیا دانشگاه فرهنگیان خوبه یا بد؟ کسانی که این دانشگاه را انتخاب کردند، چه احساسی نسبت به تصمیم دیروز خود دارند؟

⭕️ امتیازات ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان :

حقوق دانشجویان دانشگاه فرهنگیان چقدر است ؟

◀️ ۱- ماهانه بهتون حقوق یا کمک هزینه تحصیلی میدن که آخرین حکم دانشجوها حدود ١.۵۶٣.٠٠٠ هزار تومان بوده و قراره  سال ٩٩ بشه ٢.٨٠٠.٠٠٠ تومان و سالانه بهش اضافه میشه.

البته این مبلغ همش توی جیب دانشجو نمیره و کسانی که از خوابگاه استفاده میکنن حدود ۴۵ درصد و اگر از خوابگاه استفاده نکنن حدود ۲۵ درصد این مبلغ از حقوقشون کسر میشه.

ضمنا دقت کنید که پردیس فرهنگیان با پردیس خودگردان (بین الملل) فرق داره هرچند هر دو اول اسمشون پردیس هست. شما در حین تحصیل در پردیس فرهنگیان شهریه پرداخت نمی کنید اما برای تحصیل در پردیس خودگردان باید شهریه پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید: سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

حقوق دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در سال 99

حداقل حقوق به دانشجو معلمان سراسر کشور تعلق می‌گیرد

مبلغ حکم 28,000,000

تاریخ اجرای حکم 99/1/1

تصویر فیش حقوقی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان / فیش حقوقی دانشجو معلمان

فیش حقوقی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان
فیش حقوقی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

??? مطلب مرتبط با دانشگاه فرهنگیان:  شرایط دانشگاه فرهنگیان

◀️ ۲- آقایان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان نیازی به رفتن به خدمت سربازی ندارند. البته طبق اخرین اخبار باید آقایان پس از پایان دوره تحصیلی دوره رزم مقدماتی رو انجام بدن.

◀️ ۳- شما در آینده به عنوان معلم آموزش و پرورش استخدام میشین و دغدغه بیکاری ندارید.

◀️ ۴- دوره ۴ ساله دانشجویی شما جزو سوابق کاریتون به حساب میاد و در این ۴ سال استخدام رسمی آزمایشی هستید. بعد از ۴ سال بصورت رسمی بعنوان معلم استخدام آموزش و پرورش خواهید شد.

امتیارات دانشگاه فرهنگیان
امتیارات دانشگاه فرهنگیان

✅چرا دانشگاه فرهنگیان ؟؟!!

چند مورد هست که سبب رغبت ما به این مجموعه می‌شود و از امتیازهای دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان و دانشجومعلمان حساب می شود:

?۱. تضمین شغلی:

از بدو ورود به دانشگاه، شما در استخدام وزارت آموزش و پرورش هستید و با قوانین فعلی ۴سال تحصیل جزو سابقه کار شما حساب می‌شود و مشمول حقوق و کمک هزینه تحصیلی می‌شوید.

دروس مهم برای قبولی تربیت معلم

?۲. آینده:

در تمامی رشته‌های دانشگاه فرهنگیان امکان ادامه رشته تا دکتری وجود دارد پس نگرانی در خصوص ادامه تحصیل نداشته باشید. اگر دغدغه خدمت رسانی اجتماعی در سطح کلان دارید و به گرفتن مسئولیت‌هایی در سطح شهرستان نظیر شورای شهر و فرمانداری و حتی بالاتر نمایندگی مجلس، می‌اندیشید مسیر دانشگاه فرهنگیان و معلمی یک راه #میانبر است. می‌توانید خودتان به صورت تجربی بررسی کنید.

بیشتر بدانید»> تجربه های مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

?۳. اهمیت شغل:

اگر مشکلات جامعه و نسل سازی برایتان مهم است بهترین راه برای اثرگذاری در این زمینه معلمی ست. همه ما از مشکلاتی نظیر فساد و رانت خواری، مسئولین ناتوان و بی دغدغه، خروج نخبه‌ها از کشور، معضلات فرهنگی مانند اعتیاد و مسئله حجاب، عدم تربیت جنسی جوانان و… مطلعیم و باید بگوییم ثمربخش‌ترین مسیر برای بهبود اوضاع داشتن معلمانی ست که واقعا معلم باشند.

?۴. تحول:

اگر خواهان تحول در این نهاد مقدس هستید بهترین مسیر، مسیر دانشگاه فرهنگیان است. همه از سیاست زدگی و برخی ایرادات ریشه‌ای در این وزارتخانه آگاهیم و متاسفانه شاهدیم که سند تحول بنیادین و راهبری آموزش و پرورش و معلمی به سمت تمدن‌سازی و تحول‌خواهی بسیار کند پیش می‌رود.

امتیازهای دانشگاه فرهنگیان
امتیازهای دانشگاه فرهنگیان

??? مطلب مرتبط با دانشگاه فرهنگیان: مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چطور است 

اهمیت دانشگاه فرهنگیان و معلم شدن

?برای بهبود این شرایط نیاز به تربیت نسلی از معلمان است که واقعا دغدغه و تفکرات بزرگی داشته باشند و با مطالبه گری، اجرای سند و تحول در نظام کم کارآمد فعلی آموزش و پرورش را پیگیری کنند.
?در یک کلام می‌شود گفت: معلمی شغلی است که فقط شغل نیست. خدمت رسانی اجتماعی، فعالیت جهادی، تحصیل دائم علوم، تربیت نسل ها، اثر گذاری بر سرنوشت کشور در دل آن نهفته است.

?با وجود عناصر فوق شما حتما علاقه، استعداد و توانمندی خودتان را مدنظر قرار بدهید و به شرایط معلمی از قبیل: کلاس داری و بروز نگه داشتن اطلاعات و شیوه تدریس، ۳۰ سال خدمت و… توجه کنید.

?اگر فقط به نیت تضمین شغلی و یا عدم اعزام به خدمت سربازی برای پسران و دیگر امتیازات مادی این دانشگاه آن را انتخاب کنید قطعا در طول دوران تحصیل و تدریس با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهید شد.

???مطلب مرتبط با دانشگاه فرهنگیان: کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان رشته انسانی 

دانشگاه فرهنگیان انتخاب رتبه های برتر

سال 98 نفر اول کنکور انسانی با قاطعیت تمام دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرد.

کدام رتبه برتر دیگر این دانشگاه را انتخاب کرده؟ فیلم رتبه های برتر که دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کردند و نظر امروز آنها . . .????

منبع:  دانشگاه فرهنگیان

منبع :‌ انتشارات مشاوران آموزش

1 دیدگاه دربارهٔ «آیا دانشگاه فرهنگیان خوب است»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن