آخرین رتبه قبولی رشته های انسانی

آخرین رتبه قبولی برای رشته های مختلف در تمام زیرگروه های 1 و 2 و 3 و 4 و5 در کنکور علوم انسانی را در این مطلب برایتان قرار دادم. البته که این آخرین رتبه قبولی برای سهمیه های منطقه 1 و 2 و 3 و سهمیه ایثارگران هم به جدا ذکر شده است.

چند نکته مهم را حتما یادتان باشد:

 1. این حدود رتبه قبولی برای دانشگاه ها و رشته های مختلف کنکور انسانی است که می تواند تغییر کند؛ به نسبت ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و رقابت داوطلبان. اما تغییرات خیلی زیاد نخواهند بود.
 2. حدود آخرین رتبه قبولی برای رشته ها و دانشگاه ها را حتما با مشاورتان در میان بگذارید که کاملا شما را راهنمایی کند.
 • 1. آخرین رتبه قبولی رشته های مدیریت و  . . .

گروه مدیریت امور گمرکی، بازرگانی، دولتی، بیمه اکو، دولتی، صنعتی، فرهنگی هنری، کسب و کارهای کوچک، مالی، بازرگانی و دریایی) و حدود آخرین رتبه قبولی برای رشته مردم شناسی در کنکور انسانی برای سهمیه های منطقه 1 و 2 و 3 و سهمیه ایثارگران:

رتبه لازم برای قبولی و حدود آخرین رتبه برای رشته های علوم تریبیتی، علوم سیاسی، علوم قضایی، علوم قرآنی، فقه و حقوق شافعی، فلسفه در سهمیه منطقه 1 .2 .3 و سهمیه ایثارگران:

 • آخرین رتبه قبولی رشته های انسانی

  3. حدود آخرین رتبه قبولی روانشناسی و . . .

رتبه لازم برای قبولی و حدود آخرین رتبه برای رشته های رواشناسی، روابط عمومی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات کردی، زبان و ادبیات ترکی، علوم ارتباطات اجتماعی و علم ارتباطات در سهمیه منطقه 1 .2 .3 و سهمیه ایثارگران:

 • آخرین رتبه قبولی رشته های انسانی

  4. حدود آخرین رتبه قبولی علوم قضایی و . . .

رتبه لازم برای قبولی و حدود آخرین رتبه برای رشته های فلسفه و کلام، فلسفه و عرفان، مترجمی زبان عربی، ممدکاری اجتماعی، گردشگری، مدیریت امور بانکی، کاردانی حسابداری در سهمیه منطقه 1 .2 .3 و سهمیه ایثارگران:

 • آخرین رتبه قبولی رشته های انسانی

  5. حدود آخرین رتبه قبولی مشاوره و . . .

رتبه لازم برای قبولی و حدود آخرین رتبه برای رشته های مطالعات خانواده، مشاوره، هتلداری، مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات در سهمیه منطقه 1 .2 .3 و سهمیه ایثارگران:

حدود رتبه قبولی رشته های انسانی

 • شرایط قبولی و رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان:

روی تصویر زیر بزنید تا به مطلب کامل آن بروید.

شرایط قبول شدن در دانشگاه فرهنگیان

 

کارنامه قبول شدگان کنکور 98 انسانی

منبع : انتشارات مشاوران آموزش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن